RE - FLEXI - OK

"Ágyúval verébre?!"

 

hol is hogy is?

 

...ha a lábam berúgná

a palota ajtaját

lenne riadalom mára

ha nem lelnék meg annak kulcsát...

Istenem! Istenem!

hogy én mit cselekedtem?

Tetejébe kezdtem

és talpig cselekedtem

...ha talpig cselekedtem volna

tetejére égettem volna

minden keservemet

s minden dühömet is mára – (szőke)

 

2015. 06. 05.

 

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 727
Tegnapi: 913
Heti: 2 546
Havi: 17 677
Össz.: 1 609 092

Látogatottság növelés
Oldal: hol is hogy is?
RE - FLEXI - OK - © 2008 - 2026 - reflexiok.hupont.hu

A HuPont.hu weblapszerkesztő. A honlapkészítés nem jelent akadályt: Honlapkészítés

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »