RE - FLEXI - OK

"Ágyúval verébre?!"

 

hol is hogy is?

 

...ha a lábam berúgná

a palota ajtaját

lenne riadalom mára

ha nem lelnék meg annak kulcsát...

Istenem! Istenem!

hogy én mit cselekedtem?

Tetejébe kezdtem

és talpig cselekedtem

...ha talpig cselekedtem volna

tetejére égettem volna

minden keservemet

s minden dühömet is mára – (szőke)

 

2015. 06. 05.

 

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 630
Tegnapi: 913
Heti: 2 449
Havi: 17 580
Össz.: 1 608 995

Látogatottság növelés
Oldal: hol is hogy is?
RE - FLEXI - OK - © 2008 - 2026 - reflexiok.hupont.hu

A HuPont.hu weblapszerkesztő. A honlapkészítés nem jelent akadályt: Honlapkészítés

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »